Po co w ogóle technika?

Liceum mar 16, 2022

Technika miały być szkołami, które miały bezpośrednio przygotowywać ludzi do pracy. Jednakże jak się okazało, był to tylko i wyłącznie przedsionek dla osób, które będą pracować w różnych branżach. A z drugiej strony dla osób, które zdecydują się pójść na studia. Wiadomo studia w wielu kierunkach nie są wymagane np.: praca jako programista php etc., jednakże w dużej mierze są przydatne. Chociażby ku temu, aby w odpowiedni sposób poznać podstawy.

Na pewno solidne podstawy oraz rzetelna wiedza pomogą nam w rozwoju naszej kariery. Studia powinny być drzwiami do przyszłej kariery. W ten sposób, warto wspomnieć, iż tego typu edukacja jest poniekąd wyścigiem szczurów. W tym wypadku, aby ktoś wygrał inna osoba musi przegrać i się nie dostać. Po części system jest uczciwy, gdyż od wieków tak było.

Przez Admin lol