Kino jako okno na kulture

Bardzo często to jedyne powiązanie wielu Polaków z kulturę. Po części rozumiem ten stan rzeczy, gdyż nikt z nas nie lubi robić czegoś, co nie sprawia mi za grosz przyjemności. Kino jest dość przyjemną formą kultury i ogólnodostępną.pas kulturystyczny W przeciwieństwie do teatru jest na pewno dynamiczniejsze, chociaż przedstawia podobne problemy, tylko w nieco inny sposób. Być może pora skończyć z mitem o teatrze, który to jest rzekomo na szczycie form korzystania z kultury, czy też w ogóle piramidzie podziału książek, filmów, teatru, filharmonii etc. traktując je jako równorzędne formy przekazu. Kultura jest w gruncie rzeczy jedna, to forma przekazania nam wiedzy na temat zjawisk, które powstają w społeczeństwie czy też po prostu w naszej głowie i posiadają określoną formę wyrazu.

Czy będzie to forma filmu, czy też gry aktorów to kwestia moim zdaniem wtórna, liczy się wykonanie. Równie dobrze można porównać doskonały film do kiepskiej sztuki i na odwrót. Wiadomo, że w dużej mierze samo kino jest nastawione na zysk, w przeciwieństwie do większości teatrów i na pewno to jest przyczyną wszystkich konfliktów.

http://www.mti.pl/oferta/Pionowe_centra_frezarskie/