Czy gimnazja są potrzebne?

Gimnazjum mar 16, 2022

Potrzebne z pewnością nie są, ale można się zastanawiać czy jest sens ich usuwania. W tym zakresie, warto wspomnieć, iż wiele osób upatruje w nich całe zło tego świata. W szczególności, gdy idzie o ogrzewanie nadmuchowe zachowanie młodych osób. Jednakże ja nie byłbym skłonny do takich ocen, w podstawówkach bardzo podobne problemy powstawały i są nadal. Wielkiego skoku nie widzę, chyba że wraz z wiekiem rozwijają się pewne naturalne tendencje do pewnych zachowań. Koszta usuwania gimnazjum będą gigantyczne, w szczególności gdy idzie o reorganizację całej struktury.

Z pewnością przez mogą powstawać też na tym tle poważne problemy, gdy idzie o prezentacje tego zagadnienia na tle wielu osób. Także co zrobić z tyloma nauczycielami w gimnazjach. Z pewnością nie każdy przejdzie do szkoły podstawowej, a znów inni nie przejdą do szkoły średniej. Edukacja będzie musiała sobie jakoś poradzić z tym ambarasem.

Przez Admin lol